1000 zł na dowód, czyli szukamy internetowej pożyczki bez zaświadczeń

Obecnie na rynku można znaleźć naprawdę duży wybór produktów finansowych, więc jest szansa, że uda nam się znaleźć najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. W przypadku pożyczek do 1000 złotych możliwości jest dużo, co ciekawe większość pożyczkodawców w przypadku udzielania pożyczek na niskie kwoty nie wymaga żadnych zaświadczeń. Nie mniej jednak, warto dobrze przemyśleć sprawę, przede wszystkim należy zastanowić się, czy na pewno będziemy w stanie oddać pożyczone pieniądze na czas.

Pożyczka za darmo

Niezależnie od tego, jaką kwotę chcemy pożyczyć, jest to pewnego rodzaju obciążenie dla domowego budżetu, tak więc trzeba przeanalizować swoją sytuację finansową i zadać sobie pytanie, czy spłacimy zobowiązanie zgodnie z umową. Obecnie większość pożyczkodawców oferuje nowym klientom pożyczki za darmo. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż jako klienci nie ponosimy żadnych kosztów, nie płacimy odsetek, ani prowizji. Niestety pożyczki mają to do siebie, że posiadają krótkie terminy zwrotu, co może okazać się kłopotliwe. Karne odsetki mogą być wysokie, dlatego nie warto narażać się na takie koszty; ewentualnie można poprosić o odroczenie spłaty o kolejny miesiąc, większość firm zgadza się na taki układ.

Sprawdź koszty

W poszukiwaniu pożyczki pomocne będą porównywarki, rankingi internetowe oraz kalkulatory finansowe. Takie narzędzia finansowe są ogólnodostępne i co ważniejsze bezpłatne. Warto porównać poszczególne oferty zanim podejmiemy decyzję, szczególnie że obecnie wybór pożyczek jest naprawdę duży.
Nie ufaj nieznanym pożyczkodawcom

Nieuczciwych firm pożyczkowych jest coraz mniej, jednak warto zachować ostrożność. Gdy w sieci nie ma żadnych opinii na temat wybranej przez nas firmy i jest to nowo powstała działalność gospodarcza, lepiej zrezygnować z jej usług. Może okazać się, że mamy do czynienia z oszustami, którzy wyłudzają od klientów pieniądze. Pamiętajmy, że każda firma pożyczkowa ma obowiązek poinformować klienta o kosztach całkowitych pożyczki wraz z prowizją, odsetkami oraz ewentualnymi kosztami ubezpieczenia.

Gdzie dostaniesz pożyczkę bez zaświadczeń?

Gdy zależy nam na czasie i chcemy zaciągnąć pożyczkę bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach, mamy taką możliwość. Obecnie większość pożyczkodawców oferuje szybkie chwilówki i minimum formalności; poniżej znajduje się lista firm pozabankowych, które mają w ofercie tego typu rozwiązania finansowe:

– Credit.pl (1000 zł)
– Ekspres Kasa (1500 zł)
– Filarum.pl (1000 zł)
– Halo Pożyczka (2000 zł)
– Lime (2500 zł)
– Soho Credit (1000 zł)
– Szybka Gotówka (do 5000 zł)
– Vivus.pl (2500 zł)

Zostaw komentarz