Jak barwnie urządzić mieszkanie?

Kupiłeś właśnie mieszkanie? A może chcesz odświeżyć swoje cztery kąty? Może czas na powiew nowoczesności? Obecnie można przebierać w różnorakich barwach oraz wzorach. Co więcej każde pomieszczenie może być „na inną modłę”. Obecnie jest to bardzo popularne. Przyszła bowiem moda na mieszkanie kolorów i wzorów. Właściwie to świetnym rozwiązaniem jest pomalowanie pokoju na dwie lub więcej barw. Co tam pokoju! Obecnie wiele osób decyduje się na pomalowanie jednej ściany różnymi kolorami. Możesz to zrobić we wzorki lub po prostu pasami. Można również zrobić jeden odznaczający się pas i np. powiesić na nim obraz lub zegar. Innym sposobem na urozmaicenie ścian są specjalne naklejki. Jeżeli jednak tego typu nowoczesne rozwiązania nie przemawiają do Ciebie, postaw na coś bardziej staroświeckiego, a mianowicie zwyczajną tapetę. To prosty zabieg, który może stać się ciekawym urozmaiceniem murów. Dodatkowo tapetę łatwiej jest wymienić, więc nie musimy być na nią długo skazani.

Oprócz barwnych ścian warto jest również pomyśleć o kolorowych dodatkach. Należy jednak uważać, żeby nie przesadzić. Nie chcemy mieć przecież mieszkania w kolorze tęczy. Warto jednak postawić na klika mocnych akcentów. Co powiesz na czerwony lub różowy pas na ścianie i kilka wazonów lub innych drobiazgów o tym samym kolorze. Taki zabieg sprawi, że pokój będzie się wydawał bardziej spójny, czyniąc z jego elementów swoisty komplet. Można również pomalować niektóre dodatki tą samą farbą, którą maluje się ściany.

Promocja! Otwórz dzisiaj Konto z Lwem Direct – nowoczesne konto oferujące pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów. Konto można uruchomić w kilka minut. Dostępne opcje: konto z Lwem Direct > 26, Konto z Lwem Komfort, Otwarte Konto Oszczędnościowe.

sprawdź teraz

Klienci, którzy zdecydują się na kredyt gotówkowy w Getin Banku mają możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania, niskich rat oraz kredytu bez zaświadczeń do 20 000 zł. Sprawdź różne warianty kredytu gotówkowego – z premią, na wyciąg z konta, dla emerytów, dla rolników, na oświadczenie.

sprawdź teraz

Expander już od 13 lat doradza swoim klientom. Eksperci bezpłatnie pomagają wybrać jedną z 200 ofert kredytowych w jednym z 20 banków. Aby skorzystać z całej gamy kredytów hipotecznych, lokat i programów oszczędnościowych, wystarczy umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym.

sprawdź teraz

FaktoringBroker oferuje swoim klientom kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. Zawierając umowę faktoringu, dostawca nie tylko zapewnia sobie wygodne źródło finansowania, ale też uzyskuje wsparcie w procesie zarządzania należnościami.

sprawdź teraz