Lokata internetowa – wyższy zysk i większa wygoda

Bankowość internetowa to już powszechność. Nikogo już nie dziwi wykonywanie przelewów internetowych, monitorowanie swojego stanu konta z wykorzystaniem komputera i internetu. Jednak czy jest coś co jeszcze może zaskoczyć? Tak i nadal nas to bardzo zaskakuje. Dla większości nas sporym zaskoczeniem jest fakt, że istnieje możliwość podpisania umowy przez internet, która pozwoli nam na zamrożenie pieniędzy w formie lokaty. Taki obrót sprawy i takie możliwości pozwalają nam na podpisanie umowy o lokacie bez konieczności wychodzenia z domu, a tym bardziej bez odchodzenia od monitora komputera i bez ruszania się z wygodnego fotela. Owszem możliwe jest zawarcie umowy pomiędzy bankiem a klientem. A co jeszcze dodatkowego? A co ponad to? Umowy o lokacie podpisywane z wykorzystaniem internetu posiadają jeszcze jedną podstawową zaletę. Lokaty, które podpisywane są za pomocą strony internetowej charakteryzują się wyższym oprocentowaniem, niż to które mogą nam zaproponować pracownicy placówek bankowych. Różnica pomiędzy oprocentowaniem tej samej lokaty internetowej, a podpisywanej w oddziale baku jest niewielka co jednak nie zmienia faktu, że  stopa procentowa lokaty zawartej w internecie jest niewiele ale jednak wyższa. Dla wielu takiego rodzaju rozwiązanie jest bardzo dużym zaskoczeniem, pytają jednocześnie jak to jest możliwe, że zakładając lokatę przez internet możemy liczyć na większe i wyższe oprocentowanie. Rozwiązanie tego problematycznego zagadnienia jest bardzo proste i wynika z zależności, że banki chcą pozyskać nowych internetowych klientów A jak najlepiej przekonać klientów do swojej oferty jak nie wyższymi stawkami, które mogą zagwarantować wyższe zyski. Bankom bardzo zależy na młodych i nowoczesnych klientach, którzy w dzisiejszym świecie nie mają czasu na to aby gonić po placówkach bankowych.

Promocja! Otwórz dzisiaj Konto z Lwem Direct – nowoczesne konto oferujące pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów. Konto można uruchomić w kilka minut. Dostępne opcje: konto z Lwem Direct > 26, Konto z Lwem Komfort, Otwarte Konto Oszczędnościowe.

sprawdź teraz

Klienci, którzy zdecydują się na kredyt gotówkowy w Getin Banku mają możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania, niskich rat oraz kredytu bez zaświadczeń do 20 000 zł. Sprawdź różne warianty kredytu gotówkowego – z premią, na wyciąg z konta, dla emerytów, dla rolników, na oświadczenie.

sprawdź teraz

Expander już od 13 lat doradza swoim klientom. Eksperci bezpłatnie pomagają wybrać jedną z 200 ofert kredytowych w jednym z 20 banków. Aby skorzystać z całej gamy kredytów hipotecznych, lokat i programów oszczędnościowych, wystarczy umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym.

sprawdź teraz

FaktoringBroker oferuje swoim klientom kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. Zawierając umowę faktoringu, dostawca nie tylko zapewnia sobie wygodne źródło finansowania, ale też uzyskuje wsparcie w procesie zarządzania należnościami.

sprawdź teraz