Jak urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu?

Po zakupie mieszkania z pewnością zastanawiamy się, w jakim stylu je urządzić. Podobnie zdarza się przy generalnych remontach. Chcemy wtedy np. zmienić wygląd naszego mieszkania na bardziej nowoczesny. Co warto wiedzieć o nowoczesnych wnętrzach, jeżeli planuje się w takim stylu urządzić mieszkanie? Przede wszystkim należy pamiętać, że nowoczesność stawia na minimalizm. Urządzając mieszkanie w nowoczesnym stylu należy zadbać o to, aby wyposażenie było zarazem jego ozdobą. Nie można dodawać za dużo bibelotów. Zamiast tego lepiej zakupić interesujący zegar, czy żyrandol. Ponad to ozdobą powinny być same meble. Można znaleźć jakąś interesującą meblościankę, a na pułkach poukładać książki. Nowoczesne wnętrza lubią ciekawe rozwiązania i kształty, dlatego szukajmy mebli jak najbardziej atrakcyjnych i oryginalnych. Z detali, które można dodać, aby w lokalu nie było zbyt pusto, w grę wchodzą geometryczne wazony (nie mogą być jednak klasyczne), najlepiej w kształcie prostopadłościanu lub innej geometrycznej figury, obrazy lub zdjęcia (jednak też bez przesady, może kilka tego typu akcentów w każdym z pomieszczeń) oraz kwiaty doniczkowe. Te ostatnie są bardzo ważnym elementem aranżacji nowoczesnego, jak i każdego innego wnętrza. Niektórzy mogą bowiem uznać, że bez kwiatów to nie jest dom. Jest to prawda. Kwiaty doniczkowe to namiastka natury w murowanym bloku. Ponadto produkują one tlen. Należy jedynie uważać, by nie wstawić za dużej ich ilości do sypialni, gdyż w nocy wytwarzają one dwutlenek węgla. Zielone rośliny w odpowiednich doniczkach, nadadzą naszym wnętrzom klasy. Doskonale wpiszą się one w nowoczesne tendencje urządzania mieszkania.

Promocja! Otwórz dzisiaj Konto z Lwem Direct – nowoczesne konto oferujące pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów. Konto można uruchomić w kilka minut. Dostępne opcje: konto z Lwem Direct > 26, Konto z Lwem Komfort, Otwarte Konto Oszczędnościowe.

sprawdź teraz

Klienci, którzy zdecydują się na kredyt gotówkowy w Getin Banku mają możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania, niskich rat oraz kredytu bez zaświadczeń do 20 000 zł. Sprawdź różne warianty kredytu gotówkowego – z premią, na wyciąg z konta, dla emerytów, dla rolników, na oświadczenie.

sprawdź teraz

Expander już od 13 lat doradza swoim klientom. Eksperci bezpłatnie pomagają wybrać jedną z 200 ofert kredytowych w jednym z 20 banków. Aby skorzystać z całej gamy kredytów hipotecznych, lokat i programów oszczędnościowych, wystarczy umówić się na spotkanie z ekspertem finansowym.

sprawdź teraz

FaktoringBroker oferuje swoim klientom kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy. Zawierając umowę faktoringu, dostawca nie tylko zapewnia sobie wygodne źródło finansowania, ale też uzyskuje wsparcie w procesie zarządzania należnościami.

sprawdź teraz